Dostarczamy bankom narzędzia do sprawozdawczości obowiązkowej od 2006 roku. Nasze doświadczenie w połączeniu z bezcennym zaufaniem i sympatią klientów spowodowały, że dziś możemy z dumą przyznać, iż jesteśmy liderem w sektorze polskiej sprawozdawczości bankowej. Wyznaczając sobie wysokie standardy i działając zgodnie z nimi sprawiamy, że przygotowywanie sprawozdań i nadzór nad procesem sprawozdawczym stają się proste.

Oferowane przez nas produkty i usługi są efektem długotrwałej i owocnej współpracy dwóch firm: GPM Systemy sp. z o.o. oraz  FINGO sp. z o.o.

Od 2006 roku współtworzymy i wdrażamy rozwiązania do sprawozdawczości obowiązkowej z rodziny aSISt przeznaczone dla nadzorców rynku oraz dla jednostek raportujących. Naszym priorytetem jest odciążenie użytkownika końcowego aplikacji w zakresie zagadnień technicznych i formalnych, umożliwiając mu skupienie się na pracy merytorycznej związanej z danymi.

fing-logo

Jesteśmy producentem oprogramowania i partnerem technologicznym odpowiedzialnym za architekturę, rozwój i wsparcie techniczne rodziny aplikacji aSISt. Naszą mocną stroną jest doświadczony, zgrany zespół programistów, którzy realizują złożone projekty dla klientów w całej Europie.

Chętnie pomożemy wybrać odpowiedni produkt

Zadaj nam pytanie

sales@fingo.systems

tel: 515 985 555
tel: 695 711 771
tel: 502 404 708

Kontakt z pomocą techniczną

pomoc@asist-xbrl.eu

tel: 71 332 99 99

UA-96892827-1